kw. 272020
Zimowe rajstopy, czyli jakie wybrać żeby było nam cieplej

Grube rajstopy przydają się każdej z nas, choć nieunikniony jest czas buntu w okresie nastoletnim i nieco starszym, że żadnych rajstop pod spodnie nie włożymy, to z pewnością jako dzieci doceniamy ciepło jakie nam gwarantują i podobnie mniej więcej w 25-30 roku życia na nowo zaczynamy czuć że zimą jest zimno i same spodnie to trochę mało. Najlepiej wybrać ciepłe rajstopy 200 Den, które zapewnią nam komfort nawet w bardzo mroźne dni. 

Czy kolor ma znaczenie?

Jeśli kupujemy rajstopy na zimę, które zamierzamy nosić pod spodniami, to kolor raczej nie ma większego znaczenia. Z pewnością bardziej praktyczne będą te ciemniejsze, bo będzie musiało minąć więcej czasu żeby zniszczenie stało się na nich widoczne. Czarne grube rajstopy warto więc mieć w szafie i wykorzystać ich niezwykłą funkcjonalność, nie tylko jeśli wybieramy się na sanki czy narty. Na lodowisku czy zwykłym spacerze również odczujemy większy komfort noszą rajstopy. Jednocześnie zadbamy o swoje zdrowie, unikniemy częstych przeziębień czy niepotrzebnych infekcji w obrębie pęcherza moczowego, na które jako kobiety jesteśmy silnie narażone. 

Rozmiar rajstop powinien być optymalny

Rajstopy grube, tak jak każde inne powinnyśmy odpowiednio dobrać do swojej figury i rozmiaru. Nie ma sensu wciskać się w mniejsze bo ich noszenie będzie zwyczajnie niewygodne, jeśli z kolei wybierzemy za duże to z pewnością będą się zsuwać, co może powodować spory dyskomfort w czasie poruszania się. Warto więc poświęcić nieco czasu i wybrać odpowiednie rajstopy.  Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/grube-wzorzyste/


Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *