maj 022020
Rajstopy  w dużych rozmiarach

Rajstopy dla puszystych w większych rozmiarach sprawiają, że można je komfortowo nosić i nie pojawiają się nieprzyjemne uciski czy opadanie. Odpowiednia wielkość rajstop jest tu bardzo istotna dla wygody na co dzień, pamiętajmy bowiem, że w wielu figurach noszenie spódnicy o właściwej długości jest bardzo korzystne i puszyste panie chętnie się na nie decydują. Potrzebują jednak odpowiednio dopasowanych do swoich potrzeb rajstop. Tylko powstaje pytanie – jakie one właściwie mają być – czy cieliste, czy czarne, cienkie czy grube, a może postawić na wzorki?

Dobór odpowiednich rajstop

Każda kobieta niezależnie od wagi powinna mieć możliwość dobrać dla siebie odpowiednie rajstopy. Duże rozmiary dostępne są w wielu sklepach, jednak wciąż nie we wszystkich, szczególnie jeśli mówimy o stacjonarnych. Czasem zdecydowanie lepszą opcją okazują się zakupy online. Mamy wówczas szansę na samodzielne sprawdzenie poszczególnych wymiarów i dobranie odpowiedniego rozmiaru. 

 

Rajstopy dla większych kobiet

Z pewnością, gdy kupujemy  rajstopy plus size nie powinniśmy się tego wstydzić. Nasz wygląd wynika z różnych czynników, chorób czy upodobań, a osobom dookoła nic do tego. Na piętnowanie zasługuje określanie przez niektóre osoby tych części garderoby jako „rajstopy dla grubych”. Takie słowa czy określenie w stosunku do kogoś mogą być bardzo obraźliwe i krzywdzące, dlatego koniecznie należy go unikać. W sklepach takie oznaczenie większych rozmiarów jest wręcz niedopuszczalne. 


Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *