Mar 282020
Rajstopy dla aktywnych – jakie muszą mieć cechy?

Jeśli nieustannie jesteśmy w ruchu, to jeśli chodzi o odzież cenimy sobie przede wszystkim jej trwałość. Wytrzymałe rajstopy to jeden z elementów garderoby, na który zwracamy szczególną uwagę. Założenie spódnicy czy sukienki jeśli nie chodzimy w niej na co dzień bywa kłopotliwa, a jeśli dodatkowo mamy kiepskie rajstopy i pojawiają się oczka  to będzie to nie do zniesienia. Musimy więc wybrać takie, które za nami nadążą i wytrzymają cały wieczór. 

Wygoda – jak ją osiągnąć?

Najzwyklejsze popularne dawniej zwykłe lub cieliste rajstopy często powodowały mniejszy lub większy ucisk a po ich zdjęciu na skórze widoczne były charakterystyczne linie w miejscach szwów. Jeśli zależy na maksymalnym komforcie i wygodzie warto postawić na rajstopy bezszwowe. W nich na pewno nic nie będzie nas uciskać i się wpijać, a dodatkowo będą zdecydowanie ładniej prezentować się na nogach. 

Gładkie czy we wzory

Jeśli ważna jest dla nas uniwersalność i nie chcemy posiadać wielu par to warto wybierać rajstopy gładkie bez wzorów, gdyż wówczas założymy je do każdej sukienki. Jej deseń nie będzie miał znaczenia. Noszenie wzorów na rajstopach wymaga ponadto dużego wyczucia w kwestii mody, a jeśli na co dzień nosimy się zupełnie inaczej może to okazać się kłopotliwe i nie będziemy ostatecznie wyglądać tak, jak tego oczekiwałyśmy. Jednokolorowe, całkiem gładkie, bezszwowe i wytrzymałe – takie właśnie powinny być nasze rajstopy. 


Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *