Mar 162020
Pończochy w większych rozmiarach – czy mogą nosić je tylko szczupłe?

W pewien sposób pończochy zostały przypisane kobietom szczupłym i dość długo uznawano, że bardziej tęgie nie powinny po nie sięgać. Okazuje się jednak, że mogą one być dla nich wyjątkowo wygodne w noszeniu i świetnie prezentować się w kreacjach wieczorowych. Czarne pończochy plus size to coś co stało się chodliwym towarem i z pewnością nic w tym dziwnego, patrząc na zadowolone twarze kobiet, które już po nie sięgnęły. 

Jakie pończochy najlepiej wybrać – kolorystyka

W kwestii kolorów ciemne pończochy plus size są zdecydowanie chętniej wybierane od jasnych. Jest to naturalne, gdyż odpowiednio dobrane, pozwalają nieco wysmuklić nogi i dodać im seksapilu. Pończochy dla puszystych oferowane są również z wzorami i tutaj z pewnością godne polecenia będą wszelkie pionowe aplikacje, gdyż posiadają niesamowitą zdolność optycznego wydłużania. Pończochy plus size dostępne są obecnie w większości sklepów dlatego  wybór jest bardzo szeroki i każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie. 

Bez pasa może być wygodniej

Okazuje się, że w przypadku puszystych kobiet lepiej zrezygnować z pasa jeśli decydują się na pończochy. Duże rozmiary oczywiście są dostępne, jednak mogą nie leżeć i nie trzymać się idealnie. W przypadku bardziej tęgich pań polecane są zdecydowanie pończochy samonośne dla puszystych. Wyróżniają się one tym, że w zdobionej części na udzie znajduje się specjalny sylikon, który sprawia, że po założeniu utrzymują się one na określonym miejscu. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/ponczochy-plus-size/


Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *