kw. 162020
Kabaretki – seksowne i ponadczasowe

Kabaretki mają długą historię i wiążą się z najstarszym zawodem świata. Powstały we Francji w 1890 roku i przez długi czas funkcjonowały jedynie w tamtejszych domach publicznych. W przypadku tzw. „porządnych” kobiet noszenie kabaretek nie było dopuszczalne, gdyż uznawano je za wulgarne i wyzywające. Sytuacja zaczęła ulegać zmianie nieco później za sprawą gwiazd amerykańskiego kina, jak również nosić zaczęły je modelki. Ich wygląd i sama faktura, która zdecydowanie więcej ciała odsłania niż zakrywa dla jednych była bulwersująca i nie na miejscu, a innym bardzo się podobała. Nie uchodzi jednak wątpliwości, że nosiły je jedynie odważne i przebojowe kobiety.

Kabaretki dzisiaj

Rajstopy kabaretki są łatwo dostępne i znajdziemy je w niemal każdym sklepie. Cieszą się umiarkowaną popularnością, gdyż wiele kobiet uważa, że nie może nosić ich na co dzień. Uznawane są za bardzo modne a jednocześnie wyzywające. Projektanci proponowali również nową wersję z okrągłymi otworami. Często jednak ich noszenie powiązane jest z konkretnym stylem ubierania się czy daną stylizacją. 

Rajstopy, pończochy, podkolanówki i skarpetki

Zarówno w formie rajstop, skarpetek, podkolanówek i pończoch dostępne są obecnie kabaretki. Rajstopy dla wielu są najwygodniejszą formą, jednak z pewnością również na swój sposób wyzywającą. Jeśli zależy nam na stworzeniu modnego wizerunku wystarczy dodatek w formie skarpetek wykonanych właśnie w taki sposób. Dziś kabaretki nie są już kojarzone jedynie z ulicą czerwonych latarni. 


Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *